Rudens rūķi labā omā..... Staiceles vidusskolā

rudens

Pirms skolēnu rudens brīvdienām, 20. oktobrī, Staiceles vidusskolā tika svinēti ikgadējie Ražas svētki, kurus organizēja mazpulcēni (vadītāja Anda Timermane) un skolēnu pašpārvalde (prezidents Viesturs Titovs). Svētku laikā 1. – 4. klašu izglītojamie pārtapa par aktīviem rudens rūķiem.

Rīts, uzklausot Staiceles vidusskolas direktores Sandras Brokānes veiksmes vēlējumus atraktīvajiem svētku dalībniekiem, iesākās ar rudens ražas tirdziņu skolas 1. stāvā. 45 mūsu skolas skolēni piedāvāja bagātīgu gan pašu dārzos vasarā izaudzēto, gan pašu rokām izcepto un īpaši Ražas svētku tirgum pagatavoto – kūciņas, picas, cepumus, sulas, kā arī dažādus rokdarbus. Bija iespēja arī tikt pie sev tīkama hennas tetovējuma. Katrs tirgotājs bija centies, lai viņa pārdoto preci pircēji noteikti ieraudzītu, tāpēc glīti noformēja arī savas tirgošanās vietas.

Gan rudens rūķiem, gan ikvienam ir zināms, cik nopietns un liels darbs ir jāiegulda, lai kvalitatīvi sagatavotos tirgum. Un tas nebūtu iespējams bez skolēnu vecāku un vecvecāku palīdzības. Tāpēc – PALDIES visām ģimenēm, kuras pielika savu roku, lai mūsu Ražas svētku tirgus Staiceles vidusskolā izdotos tik grandiozs! Paldies par atbildīgo un nopietno darbu gatavojoties ražas tirdziņam:

Annijas Anšmites (1. klase) ģimenei,

Unas Prokopovičas (7. klase) ģimenei,

Elvīras Īles  (7. klase) ģimenei,

Amandas Konrādes un Elīnas Konrādes (7. klase) ģimenei

Pēc tirgošanās 1. – 4. klašu rūķi sadalījās piecās grupās: Tomātiņi, Zirnīši, Burkāniņi, Bietītes un Sīpoliņi, kuri lielo rūķu pavadībā (skolotājas – Inga Indriksone, Baiba Eglīte, Dace Priekule, Anda Timermane, Maija Andersone) darbojās radošās un izzinošās aktivitātēs gan skolas telpās,  gan skolas pagalmā. Mazie rūķēni pēc garšas noteica dārzeņus, mizoja kartupeļu garāko mizu, šķiroja pupiņas, minēja mīklas, skrēja rudens ražas stafetē, meklēja dārzeņus, dziedāja un dejoja. Katram bija arī iespēja parādīt sevi arī Modes skatē, lai prezentētu svētkiem gatavoto rudens rūķa tērpu.

Pēc labi padarīta darba rudens rūķi jautrā omā pelnījuši  izbaudīt  rudens brīvdienas!

Maija Andersone, direktora vietn. audzināšanas jomā

Anda Timermane, Staiceles vidusskolas mazpulka vadītāja