Grupiņas "Mārītes" sports un atpūta

27.septembrī Staiceles pamatskolas pirmsskolas vecākā grupiņa “Mārītes” devās uz Olimpisko centru “Limbaži”, kur Eiropas Sporta nedēļas 2023 ietvaros norisinājās sportiskas aktivitātes Limbažu novada pirmsskolu 5 - 6 gadīgiem bērniem. Skrienot, lecot, rāpojot un metot bērni piedalījās vairākās stafetēs, kuru laikā varēja apliecināt savu sportisko garu. Taču savu vislielāko ātrumu bērni varēja pierādīt individuālajā skriešanā ar laika uzņemšanu. Lielajā konkurencē starp citu bērnudārzu bērniem Kristians Veide izcīnīja godpilno 3.vietu. Pēc lielās sportošanas bērni devās nopelnītā atpūtā uz Z/s “Priedītes”. Tur varējām iepazīt, samīļot un pabarot dažnedažādākos dzīvniekus - zaķus, kazas, aitas, cūkas, vistas un pat zirgus! Vislielāko sajūsmu bērniem sagādāja zaķi, kuri bija gatavi ielīst bērnu klēpjos un pat kādam iedot buču uz vaiga!

Simonas Šokas teksts un foto