Skolēni apmeklē Limbažu novada Sporta skolu

Staiceles pamatskolas 5. – 9. klašu skolēni ar savām audzinātājām Valentīnu Andrejevu, Vizmu Lūsi, Vizmu Tiltiņu un Andu Timermani piektdien, 20. oktobrī, apmeklēja Limbažu novada Sporta skolu projekta "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Limbažu novadā Nr.9.2.4.2/16/I059." ietvaros. Sporta organizators Dāvis Strazds iepazīstināja ar sportošanas iespējām Limbažu novadā un pilsētā, sporta būvēm, laukumiem. Deva iespēju iepazīties ar frisbija spēli un iemēģināt roku metienos ar frisbija disku. Limbažu novada Sporta skolas direktore Diāna Zaļupe parādīja un pastāstīja par smaiļošanu un kanoe sportu mūsu novadā, sportistu sasniegumiem, to dalību un izcīnītājām vietām Olimpiskajās spēlēs. Noslēgumā skolēni iepazinās ar Limbažu peldbaseinu un izbaudīja peldbaseinā ūdens aerobiku Evitas Daugules vadībā. Paldies projekta rakstītājiem par doto iespēju.

Vizmas Tiltiņas teksts

Andas Timermanes un Agneses Timermanes foto