Personības Staiceles vidusskolā

Foto Einārs Bērziņš

Marta pēdējā dienā Staiceles vidusskolā viesojās atvaļinātais ģenerālis, Valsts aizsardzības un patriotisma fonda Namejs valdes priekšsēdētājs Raimonds Grauba, lai runātu ar jauniešiem par karavīra profesijas izvēli. Viņa aizraujošo stāstījumu  papildināja Zemessardzes 27. kājnieku bataljona komandieris pulkvežleitnants Rolands Moļņiks un 2. rotas komandieris virsleitnants Juris Pētersons, kuri demonstrēja un iepazīstināja jauniešus  ar armijas ieročiem. Tos skolēni varēja gan aplūkot, gan izzināt.

Savukārt LR Saeimas deputāts Aivars Meija aicināja skolēnus iesaistīties kopīgas Tautas Saimes grāmatas veidošanā, kurā ikviens varēs ierakstīt vēstījumu Latvijas nākotnei. Tā veltīta Latvijas simtgadei, un plānots, ka pēc tās atvēršanas 2018.gadā grāmata tiks nodota glabāšanai Gaismas pilī Latvijas Nacionālā bibliotēkā.

Maija Andersone, direktora vietniece