Labo darbu nedēļa

Labo darbu nedēļas ietvaros Staiceles pamatskolas 3. klases skolēni nolēma iepriecināt dzīvnieciņus ar kādu našķi, tāpec devās pie vietējiem kaķīšiem, kas mitinās tepat Staicelē. Mūs laipni sagaidīja lielās dzīvnieku saimes saimniece Inga Plaude ar suņuku Reksi. Suņuks bija tik ļoti priecīgs par mūsu ierašanos, tāpat kā bērni, to varēja redzēt pēc patiesajiem smaidiem bērnu sejiņās un sunīša astītes luncināšanu. Kad suņuks bija kārtīgi apmīļots, devāmies uz kaķu mājiņu aplūkot kā dzīvo kaķīši. Saimniece bija arī sagatavojusi dažādus viktorīnas jautājumus par kaķiem, protams, neizpalika arī balviņas. Kad ciemošanās bija galā, bērniem bija grūti atvadīties no dzīvnieciņiem, bet nekas, dosimies ciemos atkal, tā kopīgi nolēmām. Cik jauki kādu iepriecināt neko negaidot pretī!

Lanas Bērziņas teksts un foto