Ģimenes dienas koncerts Staiceles vidusskolā

Ģimenes diena

Ģimene – dzīvē vissvarīgākais! Par to ir pārliecināts kāds Staiceles vidusskolas pirmklasnieks. Un tā domā daudzi mūsu skolā, tāpēc Ģimenes dienu atzīmējām ar svinīgu un sirsnīgu koncertu pilsētas kultūras namā, kuru veltījām mūsu ģimenēm – vecākiem, vecvecākiem, brāļiem, māsām, arī draugiem un ikvienam Staicelē.

Koncertu atklāja 7.klase (audz. V. Brente) ar dziesmu Mīl katrs baltu maizes riku. Paši mazākie - bērnudārza grupas Taurenīši audzēkņi un audzinātājas A. Bērziņa un D. Lilenblate, kā arī auklīte S. Šeikina, sirsnīgi dziedāja dziesmu Māmiņai. Klausītājus iepriecināja trīsgadnieces, konkursa Alojas novada Cālis dalībnieces, Annijas Zeiļukas dziedājums (skolotāja L.Siliņa). Klases audzinātāja I. Neimane ar saviem ceturtklasniekiem rādīja pašu radītu deju Tu kā, es kā.

Apliecinot mīlestību vecākiem, 2. un 3.klases skolēni  (audz. D. Priekule un B. Eglīte) mīļi skandēja dziesmu Mīļai Māmiņai un 1.klase ( audz. M. Andersone) lustīgi, atraktīvi dejoja Tēva nav mājās. Skanīgus aplausus izpelnījās 6.klase (audz. L. Abendrote) ar Nepareizo dziesmu.

Arī pirmskolas grupas Bitītes un Mārītes (audz. J.Pelēkā un K. Kuzina) svinīgi, ar atbildības sajūtu, iepriecināja koncerta viesus ar Peļu dziesmu un deju Kamolītis. Jautro dziesmu Bučiņa pārliecinoši un melodiski skandēja smaidīgā piecgadniece - Baiba Mežule. Kultūras nama zāli pieskandināja arī 1. – 4. klašu koris, dziedot Manī pašā dārgums mīt un Zinu, zinu, bet neteikšu (skolotāja L.Siliņa).

Ģimenes dienas koncerta īpašo noskaņu radīja skolēnu vecāki, kuri iesaistījās pasākuma dalībā. Tik mīļi un pamācoši skanēja otrklasnieka Oskara un pirmskolas grupas audzēknes Esteres māmiņas Ineses Uibu dziedātā dziesma kopā ar meitu. Bet Ristamecu ģimene – Mārtiņš (9.klase), Ivonna (2.klase) un Edgars (pirmskolas grupa) kopā ar māmiņu Guntu lasīja pašu sacerētu dzejoli. Aicinot vienmēr būt saviem bērniem klāt, arī Aiga Baslika ar jaunāko meitiņu Martu (pirmskolas grupa) uzrunāja skatītājus. Brašie brāļi Neripi – Regnārs (5.klase), Ojārs (4.klase) un Kaspars (1.klase)  ar omi Ilgu atgādināja par paaudžu sadarbību un tāpēc, tik jauki bija dzirdēt omes Ilgas apsveikumu visām ģimenēm svētkos! Koncerts izjusti un emocionāli, pievienojoties skatītājiem, noslēdzās ar skolas kopkora dziesmu Pie Dieviņa gari galdi.

PALDIES, mīļie vecāki, vecvecāki un koncerta viesi, ka atnācāt, ka iesaistījāties un bijāt kopā ar mums!

Maija Andersone,

Staiceles vidusskolas direktora vietniece audzināšanas jomā