Erasmus+ projekta prezentācija

Erasmus+

Ceturtdien, 25.aprīlī Staiceles pamatskolas skolēni pulcējās uz audzināšanas stundu skolas zālītē, lai noklausītos skolēnu Ievas Loretas Reides, Andras Rozenbergas, Elvīras Īles, Elīnas Konrādes, Unas Prokopovičas un Amandas Konrādes, kā arī skolotāju Vizmas Lūses un Irēnas Graviņas stāstījumu par Erasmus + projekta ‘Domāsim par mūsu nākotnes darba dzīvi ‘) (‘Let’s think about our future working life’) mobilitāti ‘Tīra daba’ (‘Pure nature’), kas norisinājās Igaunijā, Uulu pamatskolā no 1.aprīļa līdz 5.aprīlim kopā ar igauņu, spāņu un rumāņu skolēniem. Skolēni dalījās iespaidos par lielisko pieredzi, piedzīvoto, daudzveidīgajām aktivitātēm un projekta laikā iegūtajiem draugiem.

Vizma Lūse, skolotāja, projekta koordinatore Staiceles pamatskolā 

0102

0304

0506

0708

09