Eiropas sporta nedēļa Staicelē

sporto

Eiropas sporta nedēļa Staicelē

‘’Skrien, soļo…’’

No 25. – 29.septembrim katra klase, katrs skolas darbinieks katru dienu veica soļošanas vai skriešanas aktivitāti. Šis nedēļas ietvaros ar skriešanas vai soļošanas darbību katra klase vāca un fiksēja uzskaitījuma lapā noietos metrus, vai km katru dienu kopā ar savu klases audzinātāju vai skolas darbinieku.

Otrdien,26.septembrī tika rīkots Futbola turnīrs LFMC “Staicele” starp Staiceles vidusskolas un SSPV audzēkņiem. Bija jāizveido komanda 5 cilvēku sastāvā. Pieteicās 3 meiteņu  un 4 zēnu komandas. Kopvērtējumā starp zēnu komandām  uzvarēja SSPV komanda “Leģendas” , kurā spēlēja: Marks Zāmuels, Daniils Skopenko, Žanuels Skopenko, Daniels Lazdiņš, Daniels Šležs. Rezultatīvākais spēlētājs – Marks Zāmuels. Starp meitenēm uzvarēja SSPV komanda  “Princeses” , kurā  spēlēja: Kristiāna Innusa, Alise Širaka, Agnese Medne, Amanda Jugāne, Kristina Aleksandrova. Rezultatīvākā spēlētāja starp meitenēm Linda Broka. Uzvarētāji saņēma  balvas no Eiropas komisijas pārstāvjiem Latvijā. Paldies jauniešiem, kuri palīdzēja raitai turnīra norisei.

Nedēļas beigās apkopoja rezultātus, nosakot aktīvāko klasi un 3 aktīvos dalībniekus starp Staiceles vidusskolas  un SSPV dalībniekiem. Kopvērtējumā aktīvākā klase visas nedēļas garumā bija 3.klase ar audzinātāju Maiju Andersoni, kuri saņēma balvā kliņģeri, ko bija sarūpējusi Alojas novada sporta skola. Visvisaktīvākie dalībnieki visas nedēļas garumā bija SSPV audzēkņi Zane Konstantinova un Matīss Zumbergs, dalot 1. un 2.vietu, katrs nedēļas garumā pieveica 38 kilometrus, bet 3.vietu izcīnīja Staiceles vidusskolas 2.klases audzēkne Nikola Rutkovska - 32 kilometrus.

Staiceles vidusskolas un  SSPV audzēkņi un darbinieki saņēma BEACTIVE  aproci par to, ka aktīvi kustoties pavadīja katru nedēļas dienu.

Paldies visiem, kuri piedalījās un palīdzēja, lai mums šie  pasākumi izdotos.

Staiceles vidusskolas un SSPV sporta skolotāja Vizma Tiltiņa